Akord His9♯11 na Guitar — Diagram i Tabulatura w Stroju 4 String

Krótka odpowiedź: His9♯11 to akord His 9♯11 z nutami His, Dis♯, Fis♯, Ais, Cis♯, Eis♯. W stroju 4 String jest 2 pozycji. Zobacz diagramy poniżej.

Szukasz His9♯11 (Standard Strój)?

Jak grać His9♯11 na Guitar

His9♯11

Nuty: His, Dis♯, Fis♯, Ais, Cis♯, Eis♯

10,9,0,0,11,7 (32..41)
10,9,0,0,7,11 (32..14)

Krótkie Podsumowanie

  • Akord His9♯11 zawiera nuty: His, Dis♯, Fis♯, Ais, Cis♯, Eis♯
  • W stroju 4 String dostępnych jest 2 pozycji
  • Każdy diagram pokazuje pozycje palców na gryfie Guitar

Najczęściej Zadawane Pytania

Czym jest akord His9♯11 na Guitar?

His9♯11 to akord His 9♯11. Zawiera nuty His, Dis♯, Fis♯, Ais, Cis♯, Eis♯. Na Guitar w stroju 4 String jest 2 sposobów grania.

Jak grać His9♯11 na Guitar?

Aby zagrać His9♯11 na w stroju 4 String, użyj jednej z 2 pozycji pokazanych powyżej.

Jakie nuty zawiera akord His9♯11?

Akord His9♯11 zawiera nuty: His, Dis♯, Fis♯, Ais, Cis♯, Eis♯.

Na ile sposobów można zagrać His9♯11 na Guitar?

W stroju 4 String jest 2 pozycji dla His9♯11. Każda wykorzystuje inne miejsce na gryfie z tymi samymi nutami: His, Dis♯, Fis♯, Ais, Cis♯, Eis♯.