Akord Eis7♯11 na Guitar — Diagram i Tabulatura w Stroju Corpse

Krótka odpowiedź: Eis7♯11 to akord Eis 7♯11 z nutami Eis, Gis♯, His, Dis, Ais♯. W stroju Corpse jest 9 pozycji. Zobacz diagramy poniżej.

Szukasz Eis7♯11 (Standard Strój)?

Jak grać Eis7♯11 na Guitar

Eis7♯11

Nuty: Eis, Gis♯, His, Dis, Ais♯

8,4,4,7,6,4 (411321)
4,4,8,7,6,4 (114321)
4,4,4,7,6,8 (111324)
x,4,8,7,6,4 (x14321)
x,4,4,7,6,8 (x11324)
8,4,4,7,6,x (41132x)
4,4,8,7,6,x (11432x)
8,4,x,7,6,4 (41x321)
4,4,x,7,6,8 (11x324)

Krótkie Podsumowanie

  • Akord Eis7♯11 zawiera nuty: Eis, Gis♯, His, Dis, Ais♯
  • W stroju Corpse dostępnych jest 9 pozycji
  • Każdy diagram pokazuje pozycje palców na gryfie Guitar

Najczęściej Zadawane Pytania

Czym jest akord Eis7♯11 na Guitar?

Eis7♯11 to akord Eis 7♯11. Zawiera nuty Eis, Gis♯, His, Dis, Ais♯. Na Guitar w stroju Corpse jest 9 sposobów grania.

Jak grać Eis7♯11 na Guitar?

Aby zagrać Eis7♯11 na w stroju Corpse, użyj jednej z 9 pozycji pokazanych powyżej.

Jakie nuty zawiera akord Eis7♯11?

Akord Eis7♯11 zawiera nuty: Eis, Gis♯, His, Dis, Ais♯.

Na ile sposobów można zagrać Eis7♯11 na Guitar?

W stroju Corpse jest 9 pozycji dla Eis7♯11. Każda wykorzystuje inne miejsce na gryfie z tymi samymi nutami: Eis, Gis♯, His, Dis, Ais♯.