Akord Dis7♯11 na Guitar — Diagram i Tabulatura w Stroju DAC#F#C#D

Krótka odpowiedź: Dis7♯11 to akord Dis 7♯11 z nutami Dis, Fis♯, Ais, Cis, Gis♯. W stroju DAC#F#C#D jest 12 pozycji. Zobacz diagramy poniżej.

Szukasz Dis7♯11 (Standard Strój)?

Jak grać Dis7♯11 na Guitar

Dis7♯11

Nuty: Dis, Fis♯, Ais, Cis, Gis♯

1,0,0,4,0,5 (1..2.3)
1,0,2,4,0,5 (1.23.4)
1,1,0,3,0,5 (12.3.4)
1,0,0,4,2,5 (1..324)
x,6,8,7,6,8 (x13214)
x,6,6,7,8,8 (x11234)
x,6,9,7,6,7 (x14213)
x,6,6,7,9,7 (x11243)
1,0,0,4,x,5 (1..2x3)
1,0,x,4,0,5 (1.x2.3)
1,1,x,3,0,5 (12x3.4)
1,1,0,3,x,5 (12.3x4)

Krótkie Podsumowanie

  • Akord Dis7♯11 zawiera nuty: Dis, Fis♯, Ais, Cis, Gis♯
  • W stroju DAC#F#C#D dostępnych jest 12 pozycji
  • Każdy diagram pokazuje pozycje palców na gryfie Guitar

Najczęściej Zadawane Pytania

Czym jest akord Dis7♯11 na Guitar?

Dis7♯11 to akord Dis 7♯11. Zawiera nuty Dis, Fis♯, Ais, Cis, Gis♯. Na Guitar w stroju DAC#F#C#D jest 12 sposobów grania.

Jak grać Dis7♯11 na Guitar?

Aby zagrać Dis7♯11 na w stroju DAC#F#C#D, użyj jednej z 12 pozycji pokazanych powyżej.

Jakie nuty zawiera akord Dis7♯11?

Akord Dis7♯11 zawiera nuty: Dis, Fis♯, Ais, Cis, Gis♯.

Na ile sposobów można zagrać Dis7♯11 na Guitar?

W stroju DAC#F#C#D jest 12 pozycji dla Dis7♯11. Każda wykorzystuje inne miejsce na gryfie z tymi samymi nutami: Dis, Fis♯, Ais, Cis, Gis♯.